۱۶ شهریور تور روانشناسی در طبیعت ییلاقی روستای الولک

۱۶ شهریورماه #تور_روانشناسی مهارت‌های ارتباطی با همسر، با حضور #دکتر_محمود_گلزاری در روستای زیبای الولک (قزوین)

در این تور طبیعت گردی به همسران جوان مهارتهای ارتباطی با همسر و راه حل برخورد با مشکلات همسران آموزش داده می‌شود. این تور طبیعت گردی به همسران توصیه اکید اکید اکید میشود⁉️

هدف از برگزاری این تور، طبیعت گردی و برگزاری کارگاه #روانشناسی است. این سفر یک روزه در روز #جمعه ۱۶ شهریورماه است. برای کسب اطلاعات تکمیلی وثبت نام با مرکز خدمات روانشناسی بیدار ۶۶۴۱۴۳۰۰ تماس گرفته شود.
توضیحات درباره تور:
از تهران به سوی جاده قزوین حرکت خواهیم کرد، پس از صرف صبحانه، مسیر را تا رسیدن به روستای الولک ادامه می‌دهیم. پس از طی پیاده‌روی در روستا در خانه بوم گردی پدربزرگ اسکان می یابیم و #کارگاه آشنایی با #مهارت_های_ارتباطی_با_همسر توسط دکتر محمود گلزاری را برگزار کرده و بعد از صرف ناهار محلی در خانه بوم گردی پدربزگ ، به طرف شهر قزوین می رویم . بعد از بازدید از حسینیه امینی ها و عمارت چهلستون قزوین به سمت تهران حرکت می کنیم . قرار ما بر این خواهد بود که حدود ساعت ۲۱ به #تهران برسیم.

 

محل حرکت : میدان انقلاب، خیابان انقلاب، مابین خیابان ابوریحان و دانشگاه، روبروی سینما سپیده، ساختمان کریستال، طبقه همکف، دفتر ماهنامه سپیده دانایی

زمان حرکت: جمعه ۱۶شهریور ماه ساعت۵:۴۵ صبح

وسیله نقلیه اصلی: وسیلۀ نقلیۀ توریستی

برنامه سفر

پذیرایی شامل: صبحانه، ناهار میان وعده عصرگاهی

لوازم ضروری سفر
کوله پشتی
کفش پیاده روی (کتانی)
دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
دفترچه بیمه
عینک آفتابی
کلاه نقابدار
قمقمه آب
کرم ضد آفتاب
فلاکس چای (یک نفره)

سایر خدمات تور
تیم سرپرستی
بیمه مسئولیت مدنی
ورودیه‌ها

قیمت تور : ۱۸۰ هزار تومان

توضیحاتی درباره روستای الولک

فاصله تهران تا الولک ۱۶۴ کیلومتر (حدود ۲ساعت و ۱۰ دقیقه)

روستای الولک در ۱۳ کیلومتری شمال قزوین دارای باغستان‌ها و آثار تاریخی زیبایی است که چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند.
روستای الولک یکی از روستاهای استان قزوین است که با سکونت بیش از ۲۵۰ خانوار جمعیتی بالغ بر ۷۳۵ نفر دارد و مردم آن به لحاظ قومیت جزو اقوام تات محسوب می‌شوند.
این روستا در ۱۳ کیلومتری شمال شهر قزوین و در دامنه کوه سلطان ویس قرار گرفته است.
وجود طومار سیستم آبیاری با قدمتی بیش از ۲۰۰ سال نیز یکی از نکته‌های قابل توجه در این روستا است.
دامنه کوه سلطان قیس دارای تپه‌های باستانی بی‌شماری است که هنوز شناسایی نشده است؛ مقبره‌ای سنگی مربوط به دوران سلجوقیان بر فراز این کوه واقع شده است که برخی مورخین از جمله حمدالله مستوفی معتقدند که “اویس قرنی” از صحابه حضرت امیرالمومنین(ع) در نبرد با دیلمیان مستقر در کوه های شمال قزوین به شهادت رسیده و در همان مکان دفن شده است.